با ما همراه باشید

عمرانی

تلاش در جهت شکوفایی و ارتقاء جایگاه روابط عمومی از جمله اهداف اصلی روابط عمومی آموزش و پرورش است

منتشر شده

در

photo 2022 05 27 10 46 38 - تلاش در جهت شکوفایی و ارتقاء جایگاه روابط عمومی از جمله اهداف اصلی روابط عمومی آموزش و پرورش است

 

گردهمایی کارشناسان روابط عمومی ادارات آموزش وپرورش خراسان رضوی در مشهد مقدس با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی و رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت با اظهار خرسندی به جهت حضور در جمع کارشناسان روابط عمومی ادارات استان خراسان رضوی، گفت: ارتباط با مجموعه های تاثیر گذار شهرستان از جمله خبرنگاران، تشکیل بانک های اطلاعاتی مناسب و تلاش در جهت شکوفایی و ارتقاء جایگاه روابط عمومی از جمله اهداف اصلی ما است که باید در این راه تلاش مضاعف انجام شود.

 

بابایی روابط عمومی ها را افسران جهاد تبیین دانست و افزود: در هفته معلم بیشتر از ۶هزار دقیقه اخبار مربوط به آموزش و پرورش روی آنتن صدا و سیما نشست و این رقم بیش از ۵ برابر ۷ ماه قبل بوده است.

 

وی به اهمیت خبر و خبرنویسی پرداخت و ادامه داد: فرهنگ در جامعه ما نیاز به یادآوری و تقویت است ، پس از جنگ تحمیلی با اندکی تبلیغات موفق به رشد و بالندگی شدیم.

 

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: جامعه معلمان، ظرفیت بالایی است و روابط عمومی ها در عصر ارتباطان نوین، موثرترین افراد هستند منوط به اینکه خلاقیت در کار هیچ وقت فراموش نشود.

 

بابایی اضافه کرد: وجود یک میلیون و ۴۰۰ هزار دانش آموز و ۸۰ هزار معلم، ظرفیت بالایی است که بهترین مکان، برای تولید سرمایه اجتماعی است و من از شما انتظار کار گروهی دارم و با کار گروهی به اهداف مورد نظر دست پیدا می کنیم،ما باید در گام اول خود را تقویت کنیم و در حوزه استحفاظی تولید محتوای انبوه داشته باشیم.

 

وی گفت:روابط عمومی ها باید جریان ساز بوده و پیوست رسانه ای در همه کارها داشته باشند و تعامل با سایر نهادهای درون دستگاهی و برون دستگاهی در قالب شورای اندیشه ورز را در دستور کار خود قرار داده و با رسانه ها تعامل جدی برقرار کنند.

 

 

 

منبع: روابط عمومی آموزش وپرورش خراسان رضوی

ادامه مطلب
تبلیغات
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عمرانی

آغاز طرح حدنگاری و کاداستراراضی کشاورزی شهرستان کاشمر

منتشر شده

در

photo 2022 06 26 21 27 46 - آغاز طرح حدنگاری و کاداستراراضی کشاورزی شهرستان کاشمر

مدیر جهاد کشاورزی اجرای طرح کاداستر اراضی کشاورزی تحت سامانه شمیم را خدمتی سازنده برای بهره برداران بخش کشاورزی شهرستان عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ،محمد شجعی ،مدیر جهاد کشاورزی کاشمر در جلسه حدنگاری و کاداست اراضی کشاورزی شهرستان گفت:زمین و اراضی کشاورزی یکی از ارکان مهم تأمین امنیت غذایی، توسعه پایدار و حفظ منابع پایدار منطقه و کشور است.

شجعی افزود: سند دار شدن اراضی کشاورزی علاوه بر مشخص شدن و شناسایی وضعیت آب و خاک باعث ایجاد اشتغال پایدار، مهاجرت معکوس و تثبیت جمعیت در روستاها می شود.

وی برتأمین بسترهای لازم برای توسعه همه‌جانبه طرح سند دار نمودن اراضی کشاورزی تأکید کرد و ادامه داد:لازمه این امر برنامه‌ریزی دقیق برای حفظ کاربری و یکپارچگی زمین‌های زراعی و باغی، توسعه‌ و ساماندهی اراضی کشاورزی و همکاری و هم افزایی کلیه دستگاه های متولی و مرتبط وتلاش متعهدانه و مدبرانه در اجرای قوانین و مقررات حوزه زمین و حفظ و مراقبت از حقوق متقابل مردم و دولت است.

مدیر جهاد کشاورزی کاشمراجرای طرح کاداستر اراضی کشاورزی را اولویت جهاد کشاورزی کاشمر درسال جاری عنوان و اظهار کرد: اجرای این طرح موجب‌ توسعه بخش کشاورزی، افزایش امنیت غذایی و ایجاد انگیزه در سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و نیز افزایش ارزش افزوده املاک زارعی و همچنین موجب پیشگیری از تداخل اراضی ملی و دولتی با اراضی و املاک اشخاص می شود.

او تصریح کرد:با این کار ضمن حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و دولتی، باعث می شود کشاورزان و بهره برداران اراضی کشاورزی با اخذ سند مالکیت حدنگاری بتوانند از مزایای سند مالکیت ۶ دانگ در اخذ تسهیلات بانکی و دولتی در توسعه کشاورزی رفع اختلافات استفاده کنند.

 

 

منبع:زوابط عمومی جهاد کشاورزی کاشمر

ادامه مطلب

عمرانی

بهره‌برداري از طرح‌ آبرساني به روستاهاي خواف

منتشر شده

در

photo 2022 06 28 19 44 40 - بهره‌برداري از طرح‌ آبرساني به روستاهاي خواف

طرح‌ انتقال آب به روستاهاي شهرستان مرزي خواف با حضور فرمانده قرارگاه عملياتي شهيد قاجاريان به بهره برداري رسيد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، “حسن رجب‌زاده” فرمانده قرارگاه شهيد قاجاريان اظهار داشت: در اين مرحله و با حمايت و پشتيباني دولت دو روستا در شهرستان خواف با 320 ميليارد ريال اعتبار تامين آب شدند.

وي افزود: آبرساني به شهرستان خواف از جمله مأموريت هاي قرارگاه شهيد قاجاريان در خراسان رضوي است که در دستور کار قرار دارد.

وي با اشاره به اينکه حفر چاه براي تأمين آب شرب شهر نشتيفان نيز آغاز شده است ، خاطرنشان کرد: با احتساب بهره‌برداري از طرح آبرساني به روستاهاي سيجاوند و برآباد در اين مرحله و همچنين آبرساني به شهر نشتيفان در مرحله بعد ، هفت هزار مشترک از آب سالم آشاميدني بهره‌مند مي‌شوند.

به گفته وي براساس تأکيد رهبر معظم انقلاب اسلامي و تلاش دولت و مسئولان، قرارگاه امام حسن مجتبي (ع) با عضويت ستاد کل نيروهاي مسلح ، سپاه پاسداران، دولت و به ويژه وزارت نيرو تشکيل شده است.
وي تأکيد کرد: مهم‌تر از تأمين آب، ترويج فرهنگ بهره‌برداري صحيح و صرفه‌جويي در مصرف آب است که بايد مورد توجه قرار گيرد.

قرارگاه عملياتي شهيد قاجاريان، نيروي زميني سپاه پاسداران در خراسان رضوي علاوه بر تلاش در رفع محروميت‌زدايي ، مأموريت حفظ امنيت پايدار در استان را نيز بر عهده دارد.

 

 

ادامه مطلب

عمرانی

آغاز عملیات محوطه سازی 7600 مترمربع در گلبهار

منتشر شده

در

photo 2022 06 28 19 49 55 - آغاز عملیات محوطه سازی 7600 مترمربع در گلبهار

 

 

عملیات محوطه سازی 7600 متر مربع در شهرستان گلبهار آغاز شد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد  عمران،در ادامه پروژه های عمرانی شرکت عمران گلبهار محوطه سازی پروژه شرکت تعاونی مسکن مهر شهرداری منطقه چهار مشهد به مساحت 7600 متر مربع در شهرستان گلبهار به صورت اجرای فضای سبز و پیاده روسازی داخل محوطه آغاز شد.

 

منبع : روابط عمومی و دفتر توسعه اجتماعی فرهنگی شرکت عمران شهر جدید گلبهار

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها