با ما همراه باشید

اقتصادی

دعوت از سهامداران پدیده برای شرکت در مجمع عمومی شرکت توسعه

منتشر شده

در

photo 2022 02 08 20 27 36 - دعوت از سهامداران پدیده برای شرکت در مجمع عمومی شرکت توسعه

 

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده از برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده در تاریخ ۲ اسفندماه ۱۴۰۰خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، سعید ورودی ، مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده با بیان اینکه، برابر با قانون تجارت و با توجه به پایان دوره ی کاری هیات مدیره فعلی شرکت توسعه در اسفندماه، از همه سهامداران پدیده جهت حضور در مجمع عمومی و انتخاب هیات مدیره جدید به شکل مجازی دعوت کرد.

 

به گفته مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده، از آنجایی که تاریخ اتمام کار هیات مدیره در پایان اسفندماه است و از طرفی چون مجمع عمومی شرکت توسعه دور اول به حد نصاب نمی رسد و به دور دوم کشیده خواهد شد، لذا بنا به تصمیم هیات مدیره شرکت، مجمع عمومی شرکت توسعه زودتر از موعد برای دوم اسفندماه دعوت و آگهی مربوطه در فرصت قانونی مقرر در جراید تعیین شده به چاپ می رسد.

 

ورودی، توجه به چند نکته را در رابطه با برگزاری مجمع ضروری دانست و افزود:به دلیل شیوع بیماری کرونا و وضعیت قرمز در بیشتر شهرهای کشور، مجمع عمومی شرکت توسعه برابر توصیه مقامات بهداشتی شهرستان و استان ناگزیر به صورت مجازی برگزار می شود.

 

وی تصریح کرد: به همین منظور با شرکت فرابورس ایران مذاکرات لازم انجام شده و از سامانه دیدار که توسط شرکت فرابورس ایران برای برگزاری مجامع آنلاین طراحی شده است، استفاده می کنیم.

 

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده اذعان داشت: لذا از سهامداران محترم تقاضا داریم اصراری به حضور فیزیکی نداشته باشند و به صورت مجازی در این مجمع مشارکت و حضور یابند.

 

وی با اشاره به دستور این جلسه مبنی بر انتخاب اعضای هیات مدیره و بحث رای گیری گفت: مسلما برخی از سهامداران امکان حضور در مجمع را نداشته و تصمیم بر اعلام وکالت به سهامدار دیگری داشته باشند، این امکان پیش بینی شده و مانند سایر مجامع قبلی، سهامدارانی که تمایل به شرکت ندارند می توانند به صورت وکالتی در مجمع عمومی شرکت کنند.

 

به همین منظور فرم وکالت نامه ای برای شرکت در مجمع عمومی تنظیم شده که در کانال رسمی شرکت به صورت پی دی اف بارگذاری می شود، این توضیح نیز گفته ی مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده است و افزود:سهامداران متقاضی وکالت پس از پرکردن فرم های وکالت در یکی از دفاتر موسسه سهام در تهران یا مشهد وکالتشان به لحاظ احراز هویت می بایست ثبت شود و حداکثر ۴۸ ساعت قبل از برگزاری مجمع لیست وکالت های ثبت شده برای شرکت فرابورس ارسال که نهایتا در سامانه دیدار اعمال می شود.

 

گفتنی است: اشخاص حقیقی که به یکدیگر وکالت می دهند، در سامانه دیدار کل رای های وکالت داده شده ی آن ها در حساب کاربری وکیل آنها و در سبد سهام آنها منظور می شود و می توانند از آراء استفاده کنند.همچنین برای رای دادن به هیات مدیره،اشخاص حقوقی نیز می بایست نماینده به صورت کتبی معرفی کنند.بدین ترتیب که پس از ثبت برگه ی وکالت در دفاتر موسسه سهام، مشخصات کاربری لازم را برای حضور مجازی کسب کنند.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده در پایان ابراز امیدواری کرد: امیدوارم سهامداران محترم برای برگزاری مجمع به صورت مجازی مشارکت خوبی داشته باشند و با توجه به امکان حضور و مشارکت به صورت مجازی سهامداران پدیده در اقصی نقاط کشور به سامانه دیدار وصل و در مجمع شرکت کنند.

ورودی ابراز امیدواری کرد، مجمع بتواند در مرحله اول به حد نصاب برسد و تشکیل شود ضمن اینکه چنانچه این مهم محقق نشود بلافاصله دعوت و تشریفات برگزاری دور دوم انجام خواهد شد.

مدیرعامل گروه شرکتهای پدیده خاطرنشان کرد: سهامداران متقاضی عضویت در هیات مدیره می توانند در فرصت باقیمانده تا پایان بهمن ماه به همراه کپی مدارک سجلی و ارایه فرم مربوطه، اعلام آمادگی عضویت در هیات مدیره خود را ثبت کنند.

 

 

منیع:روابط عمومی گروه شرکتهای پدیده

اقتصادی

ڪشف و توقیف 800لیتر سم تقلبی و 200ڪیلو گرم پودر زعفران و ۱هزارو ۶۳۰ ڪیلوگرم روغن خوراڪی

منتشر شده

در

photo 2022 05 06 10 25 09 - ڪشف و توقیف 800لیتر سم تقلبی و 200ڪیلو گرم پودر زعفران و ۱هزارو ۶۳۰ ڪیلوگرم روغن خوراڪی

جانشین اداره نظارت وبازرسی جهاد کشاورزی مشهد از توقیف 800لیتر سم تقلبی و 200ڪیلو پودر زغفران و 101 ڪارتن 9 عددی روغن یڪ ونیم ڪیلوگرمی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ، حسین شیخی، جانشین اداره نظارت وبازرسی جهاد کشاورزی مشهد گفت : طی گشت مشترڪ با همڪاران پلیس جرائم اقتصادی و برابر بررسی های انجام شده در ڪارگاه زیر زمینی در اطراف خیابان سیلو گندم مقادیری از ڪالاهای عنوان شده از جمله زعفران و سم تقلبی در حال تولید وعرضه به بازار بود ڪه برابر دستور تعزیرات حڪومتی استان توقیف و پرونده پس از سیر روال قانونی به تعزیرات حڪومتی ارسال می شود.

شیخی بیان ڪرد : در راستای مبارزه بی امان با قاچاق ڪالا ، احتڪار و توزیع در خارج از شبڪه ،بازرسی و نظارت به شکل مستمر در حال انجام می باشد .

وی اشاره کرد : شهروندان می توانند خبرهای خود را در باره احتڪار، تقلب، گرانفروشی و عرضه خارج از شبڪه با شماره پیامڪ 3000765555 و یا شماره تماس 124 اعلام کنند.

 

 

 

منبع:زوابط عمومی جهادکشاورزی مشهد

ادامه مطلب

اقتصادی

خسارت ۸۰۰ میلیارد ریالی بارش تگرگ به بخش کشاورزی شهرستان خوشاب

منتشر شده

در

photo 2022 05 05 09 59 59 - خسارت ۸۰۰ میلیارد ریالی بارش تگرگ به بخش کشاورزی شهرستان خوشاب

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب گفت : بر اثر بارش تگرگ در روزهای اخیر بیش از ۸۰۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی شهرستان خوشاب خسارت وارد شده است .

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،ابراهیم رودسرابی،مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب افزود: این خسارات به باغات پسته ، گندم جو و انگور شهرستان وارد کرده است .

وی ادامه داد: درمجموع هزار هکتار از مزارع و باغات شهرستان خوشاب بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد بر اثر تگرگ خسارت دیده است .

مدیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه تنها ۵ درصد از مزارع و باغات شهرستان تحت پوشش بیمه کشاورزی هستند از عدم توجه کشاورزان به پوشش بیمه‌ای مزارع و باغات خود انتقاد کرد و گفت : متاسفانه پرداخت هرگونه خسارت به کشاورزان صرفا از طریق بیمه امکان پذیر است.

 

وی با بیان اینکه هر ساله بارش تگرگ خسارت قابل توجهی را به باغات و مزارع شهرستان وارد می سازد گفت : استفاده از دستگاه های ضد تگرگ نیز می‌توانست خسارت وارده را به صفر برساند که علی رغم پرداخت تسهيلات خرید دستگاه های ضد تگرگ، این موضوع نیزمورد بی توجهی قرار گرفته است .

مدیر جهاد کشاورزی درپایان گفت: برآورد خسارت وارده به بخش کشاورزی شهرستان به مراجع ذیربط گزارش گردیده است که امیدواریم اعتبارات لازم برای جبران خسارات وارده درنظرگرفته شود.

 

 

 

منبع:روابط عمومی جهاد کشاورزی شهرستان خوشاب

ادامه مطلب

اقتصادی

ڪشف انبار احتڪار ڪالاهای اساسی در  شهرستان مشهد

منتشر شده

در

photo 2022 05 04 13 55 42 - ڪشف انبار احتڪار ڪالاهای اساسی در  شهرستان مشهد

رئیس اداره نظارت و بازرسی جهاد ڪشاورزی شهرستان مشهد از ڪشف ۲۴ تن روغن سرخ ڪردنی ، ۱۳ تن روغن ڪره ای مخصوص قنادی ، ۳ تن روغن صاف قنادی و ۱ تن آرد نول صنف قنادان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران ، سید علی اڪبر نصری سرآسیا، رئیس اداره نظارت و بازرسی جهاد کشاورزی شهرستان مشهد

گفت : 1500حلب16 ڪیلویی روغن سرخ ڪردنی، 1300ڪارتن روغن ڪره ای مخصوص قنادی 10 ڪیلویی و 192حلب ۱۶ ڪیلویی روغن صاف قنادی و ۲۰۰ڪیسه ۵۰ ڪیلویی آرد نول صنف قنادان از چند انبار ڪشف وضبط و انبارها جهت بررسی پلمپ شد .

سید علی اکبر نصری سرآسیا بیان کرد : این محموله با همڪاری بازرسان جهاد و اطلاعات سپاه در مصلی مورد پایش و شناسایی و پلمپ قرار گرفت و پس از هماهنگی‌های لازم با اداره تعزیرات حڪومتی خراسان رضوی ڪالاهای احتڪار شده با نرخ مصوب در اختیار مصرف ڪنندگان قرار می گیرد .

وی گفت : قیمت این محصولات در بازار به قیمت یڪ میلیارد و چهارصد میلیون تومان می باشد .

وی با اشاره به پلمپ محل ذخیره روغن‌های مڪشوفه احتڪاری باهمڪاری اطلاعات سپاه اضافه ڪرد: در این راستا متهمین دستگیر و باتشڪیل پرونده مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

رئیس اداره نظارت و بازرسی جهاد ڪشاورزی شهرستان مشهد از مردم خواست در صورت اطلاع از فعالیت‌های قانونی و احتڪار ڪالاهای اساسی و مورد نیاز، به مدافعان امنیت غذایی در جهاد ڪشاورزی شهرستان مشهد اطلاع دهند ویا به شماره پیامڪ ۳۰۰۰۷۶۵۵۵۵ و یا شماره تماس ۱۲۴ شڪایت و گزارشات خود را در میان بگذارند.

 

 

منبع:روابط عمومی جهاد کشاورزی مشهد

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها