با ما همراه باشید

عمرانی

مشکلات اقتصادی نباید مانع پیشرفت پروژه های عمرانی و خدمت رسانی به مردم  شود

منتشر شده

در

photo 2021 12 05 11 28 26 - مشکلات اقتصادی نباید مانع پیشرفت پروژه های عمرانی و خدمت رسانی به مردم  شود

 

مدیرکل حمل و نقل و ترافیک شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید گفت:مشکلات اقتصادی نباید مانع پیشرفت پروژه ها و خدمت رسانی به مردم  شود.

 

به گزارش  پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران؛ علی وکیلی، مدیرکل حمل و نقل و ترافیک شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدیدکشور در سفر یک روزه خود به گلبهار، از پروژه های عمرانی و مسیر مترو مشهد – گلبهار بازدید کرد.

 

در این بازدیدهای میدانی علی وکیلی با همراهی مسعود حاجی بگلو سرپرست شرکت عمران گلبهار، محمد زرافشانی عضو هیات مدیره، سیدمحمد حسینی طباطبائی سرپرست معاونت فنی و اجرایی این شرکت و همچنین جمعی از پیمانکاران و کارشناسان، با حضور در محل تونل اصلی مترو، رمپ های دسترسی تونل، پل های تقاطع مترو و آزادراه، پل ورودی امام رضا (ع) و ایستگاه مترو گلبهار در جریان روند پیشرفت پروژه های فوق قرار گرفت.

 

در ابتدای این بازدید، محمد زرافشانی عضو هیات مدیره شرکت عمران گلبهار ضمن ارائه گزارش از میزان پیشرفت و دغدغه های پیش روی این پروژه ها، به پتانسیل های موجود در این شهر جدید پرداخت و گفت: در حالی که کارگاه ها با مشکل کمبود نقدینگی مواجه هستند اما چراغ کارگاه ها همچنان روشن بوده و تعطیل نخواهند شد .وی افزود: بدیهی است در صورت تزریق اعتبار می توان بصورت سه شیفت پروژه ها را اجرا  کرد.

 

مسعود حاجی بگلو سرپرست شرکت عمران گلبهار نیز اظهار داشت: بدون شک اقدامات انجام شده ادامه خواهد داشت و اختصاص اعتبارات موجب تسریع در تکمیل پروژه ها بویژه مترو خواهد شد.

 

سرپرست شرکت عمران در ادامه بیان کرد: امیدواریم با مساعدت های طاهرخانی معاون محترم وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و مجموعه محترم مجمع، روند اجرای این پروژه های ملی با شتاب بیش تری صورت پذیرد.

 

مدیرکل حمل و نقل و ترافیک شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، نیز با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده و تقدیر از پیمانکاران و مجموعه شرکت عمران گلبهار، اظهار داشت: مشکلات اقتصادی نباید مانع پیشرفت پروژه ها و خدمت رسانی به مردم شود و با راهکارهای مختلف از جمله تهاتر یا اوراق مشارکت می توان این دغدغه را برطرف کرد.

 

وی در پایان با اعلام اینکه شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید همراه با تزریق اعتبار، بدنبال پیشرفت مطلوب و اتمام پروژه های عمرانی بویژه مترو می باشد، عنوان نمود: با بازدیدهای میدانی و بررسی های انجام شده در این سفر، در جهت تزریق اعتبار و رفع موانع پیش روی پروژه مترو تمام تلاشمان را خواهیم نمود تا بزودی شاهد افزایش سرعت پیشرفت و اتمام پروژه های عمرانی نیز باشیم.

 

 

 

منبع:روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید گلبهار

عمرانی

تخریب 3 مورد تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی گناباد

منتشر شده

در

photo 2022 08 07 11 40 43 - تخریب 3 مورد تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی گناباد

3 مورد ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی بخش مرکزی شهرستان  گناباد با دستور دادستان عمومی و انقلاب و هماهنگی دست‌اندرکاران تخریب شد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران،رمضانعلی قاسمی،مدیر جهاد کشاورزی گنابادگفت: در اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی، 3 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی زراعی و باغی واقع در بخش مرکزی شهرستان گناباد با حضور نماینده دادستان، نیروی انتظامی و مدیریت جهادکشاورزی قلع و قمع شد.

قاسمی حفظ و صیانت از اراضی ارزشمند کشاورزی را جزو اولویت‌های اصلی جهاد کشاورزی دانست و تصریح کرد: با هر اقدامی در جهت تخریب و تغییر کاربری این اراضی به طور جدی برخورد قانونی می شود.

وی با قدردانی از دادستان، فرماندار، شهرداری و نیروی انتظامی که در این امر مساعدت و همکاری لازم را داشتند از مردم خواست تغییر کاربری‌های غیر مجاز را به سامانه ۱۳۱ گزارش دهند.

قاسمی حفظ کاربری اراضی کشاورزی را یکی از مهمترین دغدغه‌های جهاد کشاورزی دانست و افزود: با اجرای این امر اهداف متعددی مد نظراست که از آن جمله می‌توان به حفظ اراضی، جلوگیری از کاهش تولید و رونق بخشی به تولیدات کشاورزی اشاره کرد.

مدیرجهاد کشاورزی شهرستان گناباد با اشاره به آزاد سازی 7/. هکتار از اراضی کشاورزی خاطرنشان کرد: در راستای صیانت از اراضی باغی و زراعی نیازمند کمک و همراهی مردم هستیم تا بتوانیم به رسالت خود جامه عمل بپوشانیم.

رمضانعلی قاسمی ادامه داد:غالب ساخت و سازها توسط افراد فرصت طلب در زمان تعطیلات اداری و با سرعت انجام می‌شود و ما چاره ای جز دو مرحله اخطار و اجرای برنامه تخریب را نداریم.

وی افزود: افرادی که اقدام به تغییر کاربری غیر مجاز کرده‌اند نباید انتظار مساعدت از مسئولین شهرستان داشته و باید در برابر قانون تمکین کنند و از مراجعه به مسئولین شهرستان و درخواست سفارش غیر قانونی خودداری فرمایند.

 

 

منبع:روابط عمومی جهاد کشاورزی گناباد

ادامه مطلب

عمرانی

گلخانه دار گلبهاری اقدام به کشت ۴ رقم خیار به صورت مقایسه ای کرد

منتشر شده

در

photo 2022 08 07 11 39 33 - گلخانه دار گلبهاری اقدام به کشت ۴ رقم خیار به صورت مقایسه ای کرد

 

سرپرست جهادکشاورزی شهرستان گلبهار از کشت ۴ رقم خیار به صورت مقایسه ای در گلخانه ای در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، محمدرضا روستانژاد، سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان گلبهار گفت: 3000 مترمربع خیار در گلخانه ای در روستای کمال اباد شهرستان با 4 رقم مختلف و به صورت مقایسه ای کشت شده است.

روستا نژاد ارقام کشت شده را رخسار، آلفرد، یلدا، ساینا s500 دانست که به صورت کشت مستقیم بذر در بستر کشت هیدورپونیک انجام شده است.

 

وی افزود: به بیان تولید کننده این گلخانه دار روزانه حدود 2 تن برداشت محصول دارد.

او اعلام کرد: هر ساله در گلخانه های شهرستان انواع صیفی جات نظیر خیار، فلفل و گوجه ، گل های شاخه بریده، گل های آپارتمانی گوشتی و مینی تیوبر کشت می شود.

 

 

منبع:روابط عمومی جهادکشاورزی شهرستان گلبهار

ادامه مطلب

عمرانی

گزارش آخرین وضعیت عمرانی و پیشرفت فیزیکی فازهای مختلف پروژه قطار برقی مشهد گلبهارچناران

منتشر شده

در

photo 2022 08 07 11 41 32 - گزارش آخرین وضعیت عمرانی و پیشرفت فیزیکی فازهای مختلف پروژه قطار برقی مشهد گلبهارچناران

مدیرکل دفتر فنی، اجرایی و نظارت شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید از مسیر قطار برقی مشهد گلبهارچناران بازدید کرد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری اقتصادی مشهد عمران، پیمان عباسی، مدیرکل دفتر فنی، اجرایی و نظارت شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید به همراه محمدزرافشانی عضو هیات مدیره شرکت عمران گلبهار ضمن بازدید از مسیر قطار برقی مشهد گلبهارچناران از آخرین وضعیت این پروژه مطلع  ودر جریان موانع بر سر راه پیشرفت این پروژه قرار گرفت.

در ابتدای این بازدید گزارشی از آخرین وضعیت عمرانی و پیشرفت فیزیکی فازهای مختلف پروژه قطار برقی مشهد گلبهارچناران توسط مدیر این پروژه ارائه شد.

در ادامه مدیرکل دفتر فنی، اجرایی و نظارت شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید از بخش های مختلف این پروژه از جمله بخش های فنی و آزمایشگاه، رمپ دسترسی به تونل زعفرانیه مشهد«2700» و طول مسیر بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت این مگا پروژه قرار گرفت.

 

مدیرکل دفتر فنی، اجرایی و نظارت شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید ضمن بازدید از مسیر قطار برقی مشهد گلبهارچناران در جریان آخرین وضعیت این پروژه عمرانی قرار گرفت.

 

منبع : روابط عمومی و دفتر توسعه اجتماعی فرهنگی شرکت عمران شهر جدید گلبهار❇️

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها